colocho
colocho colocho
  • 02-05-2017
  • History
contestada

the answer is b democrat

Respuesta :

coolcore23 coolcore23
  • 02-05-2017
False the Answer Is D Republican
Answer Link

Otras preguntas

A 7 pound bag of dog food costs $21 What is the unit price of the dog food? a. $21 per 7 pounds b.$147 per pound c $3 per pound d. $28 per pound
where to put the decimal in 19800
What goals are you willing to implement over the next 90 days to save money? Remember a goal without a due date is a wish
please i need help on finding the volume
Find the surface area of the cylinder. 5 cm 8 cm
What did US car companies produce during world war 2
I need help ASAP?!?!! I provided the questions down below and if anyone answers correctly and with the work provided then I would give that person the brainlies
What are three ways companies can try to eliminate market competition and give one example of each ​
Write a rule for the nth term of the geometric sequence that have the following two terms. a1 = 2 a3 = 50
4. What additional lenses would be most beneficial to add to your collection and why?