HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Round to the nearest whole number. 24.867 239.901 19.98 3.392
Which ordered pair is a solution to the equation 2x - 4y = 18? (-1, 4) (0, 4) (9, 2) (11, 1)
is 0.85 a fraction or mixed number
what is the expended form for 79031
At 3:30 P.M. the angle between the hands of a clock is
What is 3/5 + 2/3 in the simplest form
Write a word phrase for the algebraic expression 3X -7 a. The difference of three times a number X and seven b. The difference of seven and three times a number
8.08, 8.081, 8.09, 8.008 in increasing order
What is the value of 9 in the period in 914,318
Single digits numbers of 420