Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 23+ )
Otras preguntas
PLEASE ANSWER FIRST GETS BRAINLIEST x^2 +2= 38
find the slope of line containing the given points. (3,-8),(1,4)
explain the origins of the American Indians and compare the general cultures that they developed in south, north, and central america
The expression shown below describes a sequence of numbers HELP ME
1. At Monmouth, what did the Continental soldiers demonstrate?
does the point (3,-1) lie on the circle (x+1)^2 + (y-1)^2=16
Which two languages help to form many English words? Latin Greek Spanish German
Type the correct answer in the box. For this item, any non-integer answer should be entered as a decimal rounded to the hundredths place. Statistics show that
What is the following product? 3sqrt4 * sqrt3
What is the main purpose of a thesis statement in a literary analysis essay?