gibsonaliciaj gibsonaliciaj
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

12 ounces for
$
8.09

dollars per ounce

ounces per dollar.

Respuesta :

navorhies
navorhies navorhies
  • 01-04-2022
1.5$ per ounce :)))))
Answer Link

Otras preguntas

How to round 4.66 to the nearest hundredth
What are the three steps that you can take to prepare for severe weather? Give at least two examples of what you can do to prepare in each step.
Which is an unreliable source?
What is the value of b? −7.5(x−3)=3.75 X = ???
Jonathan Edwards George Whitefield Gilbert Tennent All of these people are MOST associated with what aspect of 18th century colonial life in British North A
Ibn Sina wrote which of the following?Book of Optics, which explained how eyesight works. Canon, a medical textbook. Liber Abaci,an algebra textbook.One Thous
What was the conflict that set off all other conflicts in Europe during the Sixteenth Century?
How would you modify this portion of Arizona Law S.B. I
Based on the densities listed with each material, which material(s) would float on a bath of ethanol whose density is 0.789g/mL? I. distilled water, 1.00g/
Which best explains the metaphor in these lines? The wind is compared to a chariot that carries the seeds of Nature to their winter grave. The storm is compare