jjdjjejrjejrjejjqwe
jjdjjejrjejrjejjqwe jjdjjejrjejrjejjqwe
  • 02-06-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I’m stuck :((((((((((((((((((

Please help Im stuck class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-06-2021

Answer:

$3.72

hope this helps

have a good day :)

Step-by-step explanation:

Because 1 orange cost 0.93 so you multiply it by 4 to get 3.72

Answer Link
JoudM2009
JoudM2009 JoudM2009
  • 02-06-2021

Answer:

$3.72

Step-by-step explanation:

ok so we need to divide 2.79÷3 so we can know how much each orange coast.

2.79÷3 = 0.93

now add 0.93 to 2.79

2.79+0.93 = 3.72

Answer Link

Otras preguntas

1. When the police got ............. to the bank, the suspect has already left. a) back b) in c) through d) on
Which has a higher resistance, a 25 W lightbulb or a 50 W bulb?
Express cos NN as a fraction in simplest terms.
Examine the photo, and then make three (3) observations about what you see. Analyze the expressions and gestures of the individuals in the crowd, how the indivi
what biomolecules would you find in the stomach of a person that ate chicken alfredo pasta with extra parmesan cheese?
ggyttg htfytrgg ughdhuvhw
How can I conver 3m into ft
Explain how finding 4 x 384 can help you find 4 x 5,384.then find both products.
-8 -10/3 -5 -2 least to greatest
What are the primary functions of vitamin c? question 15 options: a to promote normal heart rhythm and muscle function b to help your body absorb iron and assis