Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Which food chain below correctly represents information shown in the food web above? A. Grass – Ant Frog - Lizard B. Decayed Matter-Earthworm-Duck C Sunlight -
The following statement is an example of which type of opener good morning this is your captain speaking
2. When two fractions refer to the same whole and have the same denominators, explain why you can compare only the numerators. (3.NF.A.3d)
Listed advantages and limitations of using human hair as commodity money
Please help... What forms of energy are present in lighting a table lamp?​
POINTS Which is part of the selection process for all federal judges?
Find the value of x, rounded to the nearest tenth​
I don’t understand, can someone please explain this to me because I have more questions related to this
WILL MARK BRAINLIEST Which line has a slope of 3 and goes through the point (1, -1) ? y=13x−4 y=3x y=−3x+2 y=3x−4
What is the arc measure of ABE in degrees?