Seudónimo Seudónimo
  • 03-05-2021
  • Mathematics
contestada

sup people can you help me here.

sup people can you help me here class=

Respuesta :

katieimperfect
katieimperfect katieimperfect
  • 03-05-2021
The answer would be -6
Answer Link

Otras preguntas

a party-size bag of torilla chips normally costs $3.80. The supermarket has them on sale for $2.85. What is the percentage of this discount?a. 25%b. 95%c. 133%
the current passing through a room heater has been halved .what will happen to the heat produced by it?
Fronts are termed by the temperature of the air mass that overtakes another air mass. A. True B. False
The sqrt of a^4 / a^2 is what?
Focus on the Family was founded by this evangelical Christian in 1978.
The sales tax on a purchase of $56 is 7.5%. What is the total purchase price, including the sales tax
-50-18 what is the answer
using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 7 granola bars and 9 bottles of water. $7.14 for 6 granola bars $8.
what is the third step in creating a summary
32 oz for $6-1oz 18 cents Or 72 oz for 12$-1oz 1dollar Which is the better deal?