reconditevids reconditevids
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

This is for middle school 9th grade please help me :)

This is for middle school 9th grade please help me class=

Respuesta :

theresawaldrop
theresawaldrop theresawaldrop
  • 02-12-2020

Answer:

1 because it goes up 3 over 3      3/3=1

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

George wants to buy a bike that costs 200 dollars. He decides to do odd jobs to earn the money for the bike. In June, George mowed 10 lawns, washed 8 cars, and
you deposit $350 in a savings account.the account earns 2.5% simple interest per year. what is the balance after 2 years
Please simplify this urgent thank you so much
This is princess my cousins horse
why am I so drippy??????​
Please help it will be brainlist as long as it’s right
What is the cost of 4 pairs of Nikes if each pair is $365.68 along with 120 peaches that each cost $9.00? Help giving away 30 points
What is the composition of the ashes that result from the cremation of a corpse?
Rasputin was known as...a) the great healer b) the man from st Petersburg c) Grigori the mad monk ​
Study the pie chart and write a paragraph of 130-160 words to describe it