silvermcleodh silvermcleodh
  • 02-10-2020
  • Mathematics
contestada

Liam had $250. Then, he and his classmates bought a present for their teacher, evenly splitting the $p cost among the 24 of them

Respuesta :

books345556 books345556
  • 02-10-2020

Answer:

Whats the question?

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Why do you think it is important for a surgical patient to have someone drive him or her home after surgery?
What is the product of 3x(x^2+4)
To paint a sunset, you make a shade of orange paint using 55 drops of red paint for every 88 drops of yellow paint. If you use 1515 drops of red paint, how many
Regan bought 10 shares of Apex Company for $35 each and later sold all of them at $30 each. This transaction resulted in what type of event? A. Capital profi
Which is an example of a healthy habit? biking without a helmet eating “junk” food exercising regularly staying up late at night
26 year old tourist escapes from shark's jaws
What purpose did NAFTA serve?
The value of -4 2 is _____. pls help
You drop a rock off of a building. It takes 4.5s to hit the ground. How tall is the building?
In order to start a business, a student takes out a simple interest loan for $7000.00 for 6 months at a rate of 8.00 %