cynthia2468
cynthia2468 cynthia2468
  • 01-03-2019
  • Mathematics
contestada

Help , Questions 9 and 10 plzzz I need it (15 points)

Help Questions 9 and 10 plzzz I need it 15 points class=

Respuesta :

Joshuawessels04
Joshuawessels04 Joshuawessels04
  • 01-03-2019

Answer:

Problem nine answer:

You can rent the bicycle for 3 hours for $27.

Problem ten answer:

It will take you 9 yards to earn the money for vacation.

Answer Link

Otras preguntas

What is the different between child growth and child development?
Choose yes if you would document the item. Choose no if you would not document it. A graph that the writer constructed with information from another source. yes
what is it called when the species change over time
Write each ratio or rate as a fraction in simplest form. 9 inches of rain in 30 days
what is 6/18 in simplest form
What did West Africans trade to North Africans in exchange for salt? (1 point) a.camels b.gold c.silver d.masks
Which component of skill-related fitness would most help a shot-putter increase the distance of his or her throw? -speed -balance -agility -power
What holds the slide on the stage
What is the unit rate for 14 lb for $2.99
The bag of peanuts shown is on sale for $9.30. the pep club wants to divide the larger bag into 3/4 pound bags to sell at football games. One bag is 5 pounds. h