dementedanchor
dementedanchor dementedanchor
  • 01-12-2018
  • Mathematics
contestada

Please help! Attachment explains the question.

Please help Attachment explains the question class=

Respuesta :

KpoppedbyMyMicrowave
KpoppedbyMyMicrowave KpoppedbyMyMicrowave
  • 01-12-2018

Answer:

C. $3,100.00

Step-by-step explanation:

$15,500 + 0.025 * 8 = $3,100

Hope this helped!

Answer Link
rachelmbabick
rachelmbabick rachelmbabick
  • 01-12-2018

Answer:

The answer is C. $3,100.00



Step-by-step explanation:


Answer Link

Otras preguntas

what is the product of 4andy
what does the word emphasis mean in design?
If triangle GHI is similar to triangle JKL, which statement is true about the two triangles? Segment HI is proportional to segment KL, and angles G and K are p
Sarah bought a 24-ounce can of tomato sauce for $8.40 what is the unit price per ounce?
dark spot inside the nucleus that store the material for making ribososome
molecules form when atomsa. destroy electrons.b. create electrons.c. share electrons.
Based on what you know about Russian climates, which city would likely be the most difficult to travel to? Moscow Volgograd Noril'sk Novgorod
_______ is a normal part of life; it helps protect us from harm and warns us to take action. A. Anxiety B. Conflict C. Endorphins D. Distress
Who studied the relationship between music intervals? A.) Plato B.) Hume C.) Pythagoras D.) Julius Caesar
convert 19/6 into a mixed number