Jacobfcb
Jacobfcb Jacobfcb
  • 04-07-2018
  • Mathematics
contestada

Last question ima ask lol , help please!

Last question ima ask lol help please class=

Respuesta :

aidenh6468
aidenh6468 aidenh6468
  • 04-07-2018
I believe the answer is the third option.
Hope it helps!
Answer Link

Otras preguntas

Personal protective equipment (ppe) is generally divided into two categories. They are?
chef John bought 3 dozen eggs for $16.20 what is the unit price a $10.80 per 2 dozen eggs b $5.40 per 12 eggs c $0.45 per eggs d $0.22 per eggs e none of these
Why do you think omar stayed in bed for four weeks after he was discharged from the hospital?
Eggplant has a yield of 81%. If you purchase 12lb of eggplant, how many pounds will you be able to use?(round to the nearest hundredth pound)
pls pls help meee i dont understand the fundamental theorem of algebra
Which of the following equations is an example of inverse variation?
Explain how the results of pasteur’s s-shaped tube experiment was important in disproving spontaneous generation and how it supported the idea that cells come f
What is the least common multiple of 6x^2+39x-21 and 6x^2+54x+84?
David reflects the word 'MOM' over the y-axis and notices that is still reads the same. Is the same true for the word 'DAD'? Use letter symmetry to explain why
need heeeelp please ​